Etui Flip Quick- model z wygodną klapką

Etui jest wyposażone w klapkę z dwoma okienkami Flip Quick View. Jest bardzo trwałe, bo zostało wykonane z ekoskóry. Dzięki temu będzie skutecznie chroniło Twój telefon przed zadrapaniami, kurzem i innymi uszkodzeniami. Dotykowe okienka pozwalają na obsługę telefonu bez otwierania klapki. To sprawia, że szybko zapomnisz o tym, że telefon jest w jakiejś obudowie. Etui jest składane w poziomie. Jego zaletą jest to, że bardzo szybko się je montuje na klik. Posiada zapinanie na magnez. Idealnie dopasowuje się do Huawei P9 Lite mini.Etui jest dostępne w pięciu bardzo modnych kolorach

  • czarnym
  • złotym
  • białym
  • różowym
  • niebieskim

Te odcienie są na tyle uniwersalne, że będą się podobać zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Etui platynowane- elegancki dodatek do Twojego telefonu

Silikonowe etui zostało wykonane z elastycznego tworzywa TPU. Jest to najwyższej jakości silikon, który jest odporny zarówno na zadrapania, jak i upadki. Dzięki temu, że jest to bardzo elastyczne tworzywo, to łatwo jest je zamontować na telefonie i z niego zdjąć. Jest to również materiał bardzo odporny na niskie i wysokie temperatury. Kolejna zaleta to bardzo wysoka odporność na ścieranie. Etui wykonane z tego materiału, będzie Ci służyć tak długo, jak Twój telefon, a może nawet dłużej. TPU bardzo skutecznie ochroni Twój telefon nawet w razie upadku. Chroni smartfona również przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. TPU jest odporne też na plamy i zabrudzenia. Jakie są jeszcze zalety etui platynowanego? Oczywiście, wspomniana wcześniej elegancja. Zapewniają ją platynowane krawędzie. Etui zapewnia bardzo szybko dostęp do wszystkich przycisków. Bardzo dobrze dopasowuje się do Huawei P9 Lite mini. Obudowa jest też bardzo cienka i nie pogrubia telefonu.

Etui z nadrukiem- idealny pomysł na prezent dla Twojego dziecka

Huawei P9 Lite mini to telefon tak niewielki, że z powodzeniem zmieści się w dziecięcej rączce. Na rynku dostępnym jest bardzo wiele wzorów etui z nadrukiem. My polecamy między innymi etui z napisami, ze zwierzątkami, złotymi koniczynkami lub biedroneczkami. Osobom dorosłym podpowiadamy, aby wybrały dla siebie model z ciekawym napisem po angielsku lub z graficznym modelem.