iPhone 7 Plus - czemu warto jest kupić właśnie taki telefon?

Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo efektowny i posiada podwójny aparat fotograficzny. Jest to najlepszy smartfon, jaki kiedykolwiek wyprodukowało Apple. Wspomniany wcześniej podwójny aparat gwarantuje aż dwukrotny zoom optyczny bez utraty ostrości. Natomiast jeżeli chodzi o same zdjęcia to są one bardzo wysokiej jakości. Kolory są naturalne, a fotografie pozostają ostre nawet przy słabym oświetleniu. Kolejne ważne w tym smartfonie funkcje to: timelapse, czyli zwolnione tempo, live photo i nagrywanie filmów w Ultra HD. Warto również wspomnieć o tym, że jest to niezwykle wydajny telefon. Każda aplikacja oraz gra działa bardzo płynnie. Nie ma problemów z oglądaniem na nim filmów. 5,5-calowy wyświetlacz iPhone'a 7 Plus posiada rozdzielczość Full HD. iPhone jest również wodoszczelny. To nowość u Apple’a. Słuchanie muzyki na tym telefonie jest po prostu przyjemnością, bo posiada bardzo wysokiej jakości głośniki. Sprzęt o takich możliwościach po prostu trzeba bardzo dobrze chronić za pomocą odpowiedniego etui.

Platynowane etui - doskonały wybór dla kobiet

Platynowane etui zostało wykonane z elastycznego i przezroczystego tworzywa TPU. Jest ona bardzo odporne nie tylko na zarysowania, ale również jest bardzo elastyczne i odporne na ścieranie. W dodatku etui platynowane jest wyjątkowo cienkie, bo ma tylko 0,3 mm. Jest również bezbarwne. Wyróżnia się tym, że ma platynowane krawędzie. Umożliwia szybki dostęp do wszystkich przycisków oraz wejść. Występuje między innymi w kolorze różowym. To doskonała propozycja na wyjątkowy i oryginalny prezent dla każdej kobiety.

Etui z nadrukiem - chroni oraz doda charakteru Twojego smartfonowi

Jeżeli szukasz modnego etui na iPhone 7 Plus, to koniecznie przejrzyj ofertę obudów z nadrukami. Na pewno bardzo skutecznie ochroni Twój telefon oraz doda mu oryginalności. Obudowa jest doskonale dopasowana do tego konkretnego modelu. Dzięki tworzywu TPU nadruk się nie ściera przez bardzo długi czas. Jest wyposażone w otwory na przyciski, kamerę oraz ładowarkę. Warto jest do niego jeszcze dokupić szkło hartowane.