Matte - dla wielbicieli klasycznej elegancji

Ta obudowa z pewnością od pierwszej chwili zachwyci Cię swoim wyglądem. Na uwagę zasługuje to, że etui jest dostępne w kilku kolorach, takich jak: czerwony, granatowy, czarny, różowy, złoty. Przy tak dużym wyborze, na to etui z pewnością skuszą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jednak doskonały wygląd nie jest jego jedyną zaletą. Etui jest bardzo cienkie i w żaden sposób nie pogrubia, ani nie obciąża telefonu. Jego wygodny kształt sprawia, że można swobodnie korzystać ze smartfona bez zdejmowania etui. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? Bardzo dobrze trzeba się w dłoni. Ma również przyjemne w dotyku wykończenie. Trwały materiał, z którego jest wykonane doskonale chroni telefon przed zarysowaniem lub stłuczeniem ekranu. Dla komfortu korzystania etui zostało wyposażone we wszystkie potrzebne wejścia i przyciski. Doskonale pasuje na Huawei P10 Lite

Bumper - stylowe i bardzo wytrzymałe

Bardzo smukły oraz stylowy aluminiowy bamper mirror case typu Hard Shell. Został wyposażony we wszystkie potrzebne przyciski oraz otwory, które ułatwiają korzystanie z Twojego smartfona. Wewnętrzna ramka aluminiowego bumpera została wyłożona materiałem, który zapobiega porysowaniu boków telefonu. Etui jest złożone z aluminiowej ramki i wsuwanej tylnej części. Obudowa jest bardzo smukła, lekka i nie pogrubia telefonu. Dzięki temu zawsze będzie Ci się z niego wygodnie korzystało. Lustrzane wykończenie dodaje mu bardzo dużo elegancji. Dzięki temu, że etui jest wykonane z bardzo trwałego materiału, to w przypadku uderzenia, bardzo mocno tłumi jego siłę. To sprawia, że nawet przy bliskim spotkaniu z chodnikiem, Twój telefon może z tego wyjść bez szwanku. Obudowa bardzo dobrze dopasowuje się do modelu Huawei P10 Lite.

Etui z nadrukiem - wyróżnij się z tłumu

Jeżeli masz jakieś zainteresowania, to warto jest je pokazać. Bardzo dobrym pomysłem jest na przykład kupienie etui na telefon ze swoim ulubionym wzorem. Jest ich naprawdę bardzo dużo, możesz nawet zamówić obudowę z Twoim własnym wzorem tutaj. Jeżeli natomiast chodzi o dostępne w sklepie gotowe nadruki, to może zainteresują Cię obudowy na smartfona, z wizerunkiem znanych gwiazd kina, na przykład Marylin Monroe. Kupując takie etui pokażesz, że tak jak ona masz klasę i własny styl. Charakteru również jej nie brakowało. Proponujemy Ci również bardziej neutralne wzory, na przykład białe groszki na czarnym tle lub z wesołą żyrafą. Zapewniamy Cię, że taka obudowa służy nie tylko jako ozdoba, ale przede wszystkim stanowi bardzo skuteczną ochronę Twojego telefonu. Zarysowania, ani upadki już nie będą mu straszne i będziesz go mogła zabrać na każdą wyprawę.