Etui na Huawei P10 Lite – przegląd najciekawszych

Huawei P10 Lite to bardzo nowoczesny smartfon. Jednak, jak wszystkie telefony obecnie potrzebuje dobrej ochrony. Dobrze jest dokupić etui, które będzie go skutecznie chroniło przez zarysowaniami i zminimalizuje szkody w razie upadku. Jaką wybrać obudowę do Huawei P10 Lite? Poniżej przedstawiamy trzy bardzo interesujące propozycje.

Etui matte - dla wielbicieli klasycznej elegancji

Ta obudowa z pewnością od pierwszej chwili zachwyci Cię swoim wyglądem. Na uwagę zasługuje to, że etui jest dostępne w kilku kolorach, takich jak: czerwony, granatowy, czarny, różowy, złoty. Przy tak dużym wyborze, na to etui z pewnością skuszą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jednak doskonały wygląd nie jest jego jedyną zaletą. Etui do telefonu jest bardzo cienkie i w żaden sposób nie pogrubia, ani nie obciąża telefonu. Jego wygodny kształt sprawia, że można swobodnie korzystać ze smartfona bez zdejmowania etui. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? Bardzo dobrze trzeba się w dłoni. Ma również przyjemne w dotyku wykończenie. Trwały materiał, z którego jest wykonane doskonale chroni telefon przed zarysowaniem lub stłuczeniem ekranu. Dla komfortu korzystania etui zostało wyposażone we wszystkie potrzebne wejścia i przyciski. Doskonale pasuje na Huawei P10 Lite

Etui bumper-stylowe i bardzo wytrzymałe

Bardzo smukły oraz stylowy aluminiowy bamper mirror case typu Hard Shell. Został wyposażony we wszystkie potrzebne przyciski oraz otwory, które ułatwiają korzystanie z Twojego smartfona. Wewnętrzna ramka aluminiowego bumpera została wyłożona materiałem, który zapobiega porysowaniu boków telefonu. Etui do Huawei jest złożone z aluminiowej ramki i wsuwanej tylnej części. Obudowa jest bardzo smukła, lekka i nie pogrubia telefonu. Dzięki temu zawsze będzie Ci się z niego wygodnie korzystało. Lustrzane wykończenie dodaje mu bardzo dużo elegancji. Dzięki temu, że etui jest wykonane z bardzo trwałego materiału, to w przypadku uderzenia, bardzo mocno tłumi jego siłę. To sprawia, że nawet przy bliskim spotkaniu z chodnikiem, Twój telefon może z tego wyjść bez szwanku. Obudowa bardzo dobrze dopasowuje się do modelu Huawei P10 Lite.

Etui z nadrukiem-wyróżnij się z tłumu

Jeżeli masz jakieś zainteresowania, to warto jest je pokazać. Bardzo dobrym pomysłem jest na przykład kupienie etui na telefon ze swoim ulubionym wzorem.  możesz nawet zamówić obudowę z Twoim własnym wzorem. Jeżeli natomiast chodzi o dostępne w sklepie gotowe nadruki, to może zainteresują Cię obudowy na smartfona, z wizerunkiem znanych gwiazd kina, na przykład Marylin Monroe. Kupując takie etui pokażesz, że tak jak ona masz klasę i własny styl. Charakteru również jej nie brakowało. Proponujemy Ci również bardziej neutralne wzory, na przykład białe groszki na czarnym tle lub z wesołą żyrafą. Zapewniamy Cię, że taka obudowa służy nie tylko jako ozdoba, ale przede wszystkim stanowi bardzo skuteczną ochronę Twojego telefonu. Zarysowania, ani upadki już nie będą mu straszne i będziesz go mogła zabrać na każdą wyprawę.