iPhone 4 - zgrabny i nowoczesny

Jest to model posiadający bardzo wiele zalet, więc skupimy się tylko na tych najważniejszych. Z punktu widzenia przeciętnego użytkownika, który bardzo chce dbać o swój telefon, istotny z pewnością będzie fakt, że iPhone 4 jest wyposażony w powłokę olefobową, która zabezpiecza ekran. Ekran pojemnościowy umożliwia szybką obsługę telefonu. Wbudowana przeglądarka internetowa potrafi obsługiwać HTML 5. Jeżeli lubisz wysyłać zdjęcia przez Internet, to na pewno docenisz to, że smartfon ma aparat fotograficzny z funkcją Touch Focus, czyli dotykowym ustawieniem ostrości oraz bardzo szybko łączy się z Internetem.

Jak na jego tle wypada iPhone 4s?

iPhone 4s został wyposażony w dwurdzeniowy układ A5. Pozwala mu on na przetwarzanie danych dwa razy szybciej niż w przypadku iPhone 4. Obsługa grafiki w porównaniu z wcześniej omawianym modelem jest aż 7 razy szybsza! Nie ma co, to robi ogromne wrażenie. Można w nim otworzyć jednocześnie kilka aplikacji, przeglądać strony internetowe i nie martwić się tym, że telefon po prostu się zatnie. Natomiast wyświetlacz Retina gwarantuje zawsze żywy i ostry obraz. Wyświetlacz Retina ma rozdzielczość 1136 x 640 oraz przekątną 4 cale.

Poniżej przedstawiamy Ci dwa najpopularniejsze etui do iPhone 4 i iPhone 4s.

Etui bumper- wygoda korzystania z telefonu

Obudowa bumper jest bardzo smukła i elegancka. Została wykonana z bardzo wysokiej jakości aluminium. Ma wszystkie potrzebne otwory i wycięcia, co umożliwia komfortowe korzystanie z Twojego smartfona. Wewnętrzna ramka aluminiowej obudowy została wyłożona materiałem, który zapobiega porysowaniu boków telefonu. Jednak to jeszcze nie wszystko. Etui składa się z aluminiowej ramki i wysuwanej tylnej części. Jest wyjątkowo lekkie. Możesz kupić je w następujących kolorach: złotym, czarnym, srebrnym oraz różowym.

Etui z nadrukiem-dla każdego, kto chce się wyróżnić z tłumu

Jednokolorowe obudowy nie wzbudzają Twojego zachwytu? Wolisz coś bardziej oryginalnego? W takim razie proponujemy Ci obudowy z nadrukiem. Nie tylko doskonale chronią Twój smartfon, ale również pełnią funkcję dekoracyjną. Posiada otwory na przyciski, kamerę oraz ładowarkę. W sklepach internetowych znajdziesz bardzo wiele wzorów, które przypadną do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.