iPhone 5 - czym się wyróżnia?

iPhone 5 to bardzo wysokiej jakości, bezawaryjne urządzenie. Jest proste w obsłudze i można na nim zainstalować bardzo wiele aplikacji. Do jego zalet można również zaliczyć: przyciągające wzrok wzornictwo, bardzo wydajny procesor, stabilny system, bardzo wysoką jakość wykonania. Ten smartfon waży jedynie 112 gram. Ma bardzo wygodną obudowę. Na pewno ucieszy Cię również fakt, że dzięki wspaniałej jakości obrazu, możesz oglądać na nim filmy, również w czasie podróży.

iPhone 5s -dlaczego warto kupić właśnie ten smartfon?

Z wielu powodów. Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, że iPhone 5s to smartfon z wyższej półki niż jego poprzednik. Najważniejszą jego zaletą jest całkowicie zoptymalizowany system Ios 7.1, który działa bezawaryjnie w każdych warunkach. Model iPhone 5 s po raz pierwszy wszedł na rynek w 2013 roku. Już wtedy w standardzie były dostępne smartfony posiadające system NFC, port podczerwieni oraz podobne funkcje. Nie znajdziesz ich niestety w modelu iPhone5s. Jest za to wyposażony w 8-pikselowy aparat. Pozwala to na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć oraz nagrywanie filmów. Na uwagę zasługuje również to, że smartfon posiada czytnik linii papilarnych Touch ID.

Poniżej przedstawiamy trzy modele etui, które pasują zarówno do iPhone 5, jak i iPhone 5s.

Etui platynowane -dla wielbicieli elegancji

Silikonowe etui zostało wykonane z bardzo wysokiej jakości elastycznego tworzywa TPU. Krawędzie obudowy są platynowane na srebrny kolor. Jednak należy pamiętać o tym, że jest to tylko jeden z dostępnych w Internecie wariantów. Bardzo dużą zaletą tego etui jest fakt, że jest ono wyjątkowo cienkie. Ma tylko 0,3 mm grubości. Na pleckach widoczna jest brokatowa warstwa. Obudowa umożliwia szybki dostęp do przycisków i wyjść.

Etui matte - stylowe i proste

Jeżeli wolisz coś bardziej stylowego i mniej rzucającego się w oczy, to proponujemy Ci etui matte. Twarde tworzywo doskonale chroni telefon nawet podczas upadku, a obudowa bardzo dobrze dopasowuje się do urządzenia. Matowe, aksamitne wykończenie jest przyjemne w dotyku.

Etui z nadrukiem - pokaż swój charakter

Jeżeli chcesz wyrazić swoja osobowość, to polecamy etui z nadrukiem. Możesz wybrać dowolny wzór, bo wiele sklepów proponuje wykonanie danego modelu na zamówienie. Etui jest wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa. Poza tym nadruk się nie ściera, ani nie blaknie. Obudowa jest wyposażona w otwory na przyciski, kamerę, ładowarkę itp. Twarde plecki mają przezroczyste boki. Który z zaproponowanych modeli Ty wybierzesz? A może jeszcze nie wpadłeś na swój ideał?