To po prostu wciąga. Etui z płynem to nowość na rynku, której popularność nie słabnie

Etui z płynem można dostać na rynku w wielu różnych wariantach: z płynem z dodatkowym zastosowaniem barwnika, brokatu albo innych efektownych elementów jak gwiazdki albo z wbudowaną klepsydrą. Często mienią się w słońcu i odbijają światło. Etui z ruchomym płynem jest dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Wielość kolorów i wzorów tych pokrowców pozwala użytkownikom na personalizację swoich telefonów.

 

Najpopularniejsze modele

Najczęściej można spotkać się z modelami na Samsungi oraz smartfony Apple – iPhone’y. Różnorodność dostępnych na rynku kolorów etui z płynem sprawia, że twój telefon łatwo i szybko może stać pożądanym gadżetem, który będzie przyciągał uwagę innych. Możliwości personalizacji telefonu są nieograniczone! Inną zaletą tego typu rozwiązania jest to, że znacznie łatwiej niż w przypadku innych rodzajów etui można znaleźć tutaj model przeznaczony dla mniej popularnych modeli telefonów.

 

Na rynku wybór jest ogromny. Każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie!

Etui zostało wykonane z bardzo wytrzymałego transparentnego tworzywa, które zabezpiecza telefon przed kurzem, uszkodzeniami, zadrapaniem i upadkiem, co znacząco przedłuża żywotność urządzenia. Etui jest wykonane z solidnego, ale cienkiego plastiku, który jest wyprodukowany z wysokiej jakości surowców. O dobrej jakości materiału, z którego stworzono case’y, świadczy jego „podwójna” odporność: na uszkodzenia oraz wybarwienia. Tworzywo TPU nie zniszczy się wraz z upływem czasu.

Ochrona dopasowana na miarę

Pokrowiec nie kruszy się oraz nie blaknie czy szarzeje. Obudowa jest wyposażona we wszystkie niezbędne otwory i jest idealnie dopasowana, w związku z czym użytkownicy różnych smartfonów mogą wybierać spośród modeli skrojonych na miarę ich smartfonów. Użytkownicy zakładają je, by wzmocnić ochronę nie tylko ekranu, lecz także przycisków urządzenia oraz podzespołów telefonu takich jak głośnik, mikrofon czy aparat.

 

Najpopularniejsze modele etui z płynem

Zdaje się, że największy wybór mają właściciele urządzeń takich marek jak: Apple, Huawei oraz Samsung. W sieci można znaleźć wiele modele etui dla najpopularniejszych smartfonów. W przypadku Samsunga warto na pewno zobaczyć etui Stardust dla smartfona:

  1. Galaxy Grand Prime.
  2. Zwolennicy klasycznego złota powinni zobaczyć etui dla Huawei P8 / P9 (Lite).
  3. Koniecznie także trzeba zobaczyć częściowo zakryte etui dostępne między innymi dla telefonów Apple iPhone - 5s, 6s, 7, 8.