Etui na Tablet Samsung Galaxy Tab 4 8.0"  

Jest 5 produktów.

Etui na tablet Samsung Galaxy Tab 4 8.0"

Samsung Galaxy Tab 4. 8.0” to świetny sprzęt - nie tylko bowiem może on pełnić funkcję telefonu, ale też jest doskonałym, mobilnym narzędziem do pracy. Warto zwrócić uwagę na to, że niezależnie od tego, jakie będzie wiodące przeznaczenie naszego tabletu marki Samsung, warto jest pomyśleć o zapewnieniu właściwej ochrony ekranowi czy tyłowi obudowy. A nie ma chyba lepszego na to sposobu, niż zakup odpowiedniej jakości etui. W ofercie naszego sklepu, znajdziecie ich bardzo dużo. Prezentujemy państwu kilka modeli, które według nas cieszą się największą popularnością.

Skórzane kabury dla mężczyzn

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni cenią sobie nie tylko wygodę, ale i elegancję. Jeśli również i tego oczekujemy od naszego pokrowca na tablet, to skórzana kabura jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. Warto zwrócić uwagę na to, że jest ona nie tylko bardzo elegancka a co za tym idzie nadaje stylowy, biznesowy wygląd naszemu tabletowi, ale też - o czym nie należy zapominać - zapewnia ochronę na najwyższym poziomie. Nie ma możliwości, aby tablet przechowywany w skórzanej kaburze uległ uszkodzeniu. To jednak nie wszystko co dla was przygotowaliśmy.

Aluminiowy bumper - lekko i solidnie!

Innym, nie mniej ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zakup etui na tablet, jest dokonanie zakupu tzw. aluminiowego bumpera. To rozwiązanie sprawdzi się świetnie, jeśli przede wszystkim zależy nam na swobodnym dostępie do ekranu i też nie chcemy, aby nasz tablet stał się zbyt ciężki. Aluminium, jest dość lekkim materiałem, a także - co też warto mieć na uwadze - niezwykle solidnym. Dzięki takiemu kejsowi, nie straszne nam zarysowania czy pęknięcia obudowy. Aluminiowa obudowa z pewnością nada też naszemu tabletowi oryginalnego wyglądu!

Dane techniczne i wymiary tabletu Samsung Galaxy Tab 4 8.0"

Samsung Galaxy Tab 4 8.0 to przede wszystkim większa odsłona tego modelu, ponieważ wyświetlacz TFT posiada przekątną o jeden cal większą, która wynosi 8,00”, natomiast rozdzielczość to 800 x 1280 piksela, więc oglądanie filmów czy plików wideo będzie samą przyjemnością. Dzięki bardzo mocnemu akumulatorowi Li-Ion, o pojemności 4450 mAh, nie musimy się martwić, że na jednym ładowaniu nie zrobimy wiele, ponieważ słuchanie muzyki czy surfowanie po Internecie potrwa wiele długich godzin. Jeżeli chodzi o pamięć wewnętrzną to do naszej dyspozycji producent oddał 16GB z możliwością rozbudowy do 64GB-towej karty pamięci microSD, także miejsca na nasze pliki nam nie zabraknie. Pamięć RAM wynosi 1,5GB, co wraz z procesorem Qualcomm Snapdragon 400, o taktowaniu z częstotliwością 1,20GHz i 4-rdzeniami dostarczy nam płynnej i szybkiej pracy, nawet podczas jednoczesnego odtwarzania wielu aplikacji. Tablet został wyposażony w system operacyjny Android 4.4 KitKat. Samsung Galaxy Tab 4 8.0 posiada aparat fotograficzny z tyłu obudowy, o matrycy 3,2Mpx i rozdzielczości wykonywanych zdjęć 2048x1536 piksela, a wideo dostaniemy w jakości HD. Z przodu natomiast mamy matrycę 1,3Mpx, która wykona dla nas zdjęcia w rozdzielczości 1280x960 piksela. W obydwóch przypadkach dostaniemy naprawdę przyzwoite zdjęcia zrobione w każdych warunkach. Jeżeli chodzi o wymiary to ten model może pochwalić się naprawdę fajnymi zgrabnymi gabarytami (210,00 x 124,00 x 7,95 mm), a waży zaledwie 320 gram. Producent wypuścił go na rynek w II kwartale 2014 roku.