Etui na Tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6"  

Jest 5 produktów.

Etui na tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6"

Na co należy zwrócić uwagę, jeśli chcemy kupić wysokiej jakości etui na tablet, jakim jest Samsung Galaxy Tab E 9.6” ? Oczywiście podstawą, jak w przypadku zakupu każdego pokrowca, jest zwrócenie uwagi na jego funkcjonalność oraz na to, by zapewniał on swobodny dostęp nie tylko do ekranu, ale też i do bocznych przycisków. Na stronie internetowej naszego sklepu, znajdziecie szereg rozwiązań, które umożliwią wam dokonanie najlepszego wyboru.

Wysokiej jakości, silikonowa nakładka - modnie i wygodnie

To, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o dokonanie właściwego wyboru etui na tablet, to przede wszystkim kwestia zapewnienia najlepszej ochrony smartfonowi. Musimy zadbać o to, aby ekran czy też obudowa - nie uległy zniszczeniu. Ważne jest też to, aby etui pozwalało nam na swobodny dostęp do klawiszy bocznych jak również do ekranu dotykowego. Takie możliwości daje nam z całą pewnością kejs, jakim jest silikonowa nakładka. Nie tylko zapewnia ona ochronę obudowie naszego tabletu, ale też - co warto podkreślić - nadaje mu fajny, młodzieżowy wygląd. To jednak nie jest jedyna opcja, jaką mamy, jeśli chodzi o zakup odpowiedniej jakości pokrowca na tablet.

Skórzana kabura - styl i elegancja w jednym

Kolejnym rodzajem etui, na które warto jest zwrócić uwagę, jest skórzana kabura. To nie tylko elegancki futerał, nie tylko ochrona zarówno dla tyłu obudowy, jak i ekranu, ale też gwarancja stylowego i eleganckiego wyglądu naszego tabletu. Dzięki wygodnej klapce, mamy bardzo łatwy dostęp zarówno do ekranu. Nie musimy się też martwić o powstałe zarysowania czy pęknięcia. Skóra naturalna jest bowiem nie tylko bardzo wytrzymałym materiałem, ale też - niezwykle eleganckim i zawsze modnym.

Dane techniczne i wymiary tabletu Samsung Galaxy Tab E 9,6"

Samsung Galaxy Tab E 9.6 charakteryzuje się głównie dużym kątem oglądania oraz stosunkowo jasnym obrazem co pozwala na korzystanie z urządzenia nawet w słoneczny dzień. Wymiary zewnętrzne tabletu 149,5 x 241,9 x 8,5 mm przy masie tabletu 495 gram sprawiają, że pewnie można go obsługiwać w rękach, bez obawy wysunięcia i upadku. Samsung Galaxy Tab E 9.6 wyposażony został w 9.6-calowy wyświetlacz, na którym obraz prezentowany jest w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jego sercem jest 4-rdzeniowyprocesor Spreadtrum SC8830 1,3 GHz z grafiką Mali 400MP2, który wspomagany jest przez 1,5 GB pamięci RAM. Dzieki czemu tablet działa bardzo sprawnie, płynnie i szybko. Natomiast na dane użytkownika przeznaczono 8GB pamięci. Istnieje możliwość jej rozbudowania do maksymalnie 128GB za pomocą karty MicroSD.

Aparat główny oferuje rozdzielczość 5 Mpix z możliwością robienia zdjęć jednym przyciskiem oraz został wzbogacony o autofocus . Z przodu znajduje się także aparat fotograficzny, ale już o rozdzielczości 2 Mpix, który stworzony jest dla połączeń wideo oraz Selfie. Tablet posiada bardzo przydatną funkcję, a mianowicie funkcję Multi-window, dzięki czemu można pracować w dwóch aplikacjach jednocześnie. Wykorzystujemy wtedy maksymalnie nasz duży wyświetlacz. Za energię odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 5000 mAh, więc tablet jest urządzeniem bardzo wydajnym i wytrzymałym. Nad wszystkim kontrolę sprawuje system Android 4.4.4 KitKat z interfejsem TouchWiz – jeden z najnowocześniejszych.