Etui na Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1"  

Jest 5 produktów.

Etui na Samsung Galaxy Tab A 10.0"

Dziesięciocalowy tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1” to nie lada gratka dla wszystkich miłośników technologii. Dzięki temu urządzeniu, jesteśmy w stanie nie tylko wykonywać połączenia, ale też - co bardzo ważne - oglądać filmy, czy po prostu pracować. Wygodny, duży ekran daje nam taką możliwość. Musimy jednak pamiętać o tym, że tablet taki jak Samsung Galaxy Tab A 10.1”, powinien posiadać też właściwe zabezpieczenie. Przewożenie go w nieodpowiedni sposób, może skutkować zarysowaniem ekranu, lub - co gorsza - jego pęknięciem. Jak zatem chronić nasz sprzęt multimedialny, aby nie uległ on zniszczeniu?

Wygodne etui z nakładką

Ciekawym rozwiązaniem, jeśli mowa o zapewnieniu właściwej ochrony naszemu tabletowi, jest zakup pokrowca z tzw. “Klapką”. To nie tylko odpowiednie zabezpieczenie tabletu, ale też bardzo pomocne rozwiązanie, jeśli chodzi np. o oglądanie filmów. Podkładka umożliwia nam bowiem ustawienie tabletu w taki sposób, abyśmy mogli swobodnie oglądać serial, czy film. Co więcej, dzięki temu, że najczęściej jest ona zamykana za pomocą magnesu, dostęp do ekranu jest bardzo wygodny. W przypadku, kiedy podróżujemy, zapewniamy najwyższą ochronę naszemu urządzeniu.

Silikonowe nakładki w modnych i żywych kolorach

Innym rozwiązaniem, które także należy wziąć pod uwagę, kiedy chcemy dokonać zakupu wysokiej jakości etui na tablet, jest silikonowa nakładka. Dostępne są one w żywych, modnych kolorach, dzięki czemu, bez najmniejszego problemu mamy dostęp do ekranu, a dodatkowo zapewniamy ochronę tyłowi obudowy naszego tabletu. Warto jest wziąć takie rozwiązanie pod uwagę, jeśli nie tylko nie chcemy kupować bardzo drogiego sprzętu ale też przede wszystkim dlatego, że takie etui nada mu nowy, oryginalny wygląd.

Dane techniczne i wymiary tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.1"

Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1’’ znany jest z tego, że jest realną konkurencją dla iPada 2 firmy Apple. Jest bardzo starannie wykonany z dobrej jakości materiałów. Posiada świetnie współgrające ze sobą podzespoły. Pracuje na systemie Android 6.0.1 Marshmallow – jednym z najnowocześniejszych na rynku. Procesor zaś to niezawodny ośmiordzeniowy procesor Exynos 7870 1,6GHz, którego wspiera 2GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej stosunkowo mało, ale istnieje również możliwość zwiększenia dostępnej pamięci do 200 GB przy pomocy karty MicroSD.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) to tablet wyposażony w ekran o przekątnej 10,1’’ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Generuje on przejrzysty, kontrastowy obraz a co najistotniejsze ma szerokie kąty widzenia, dzięki czemu zyskujemy tablet idealny do oglądania filmów, ponieważ mieści się w nim więcej obrazu. Użytkownik ma do dyspozycji dwa aparaty fotograficzne: przedni 2 Mpx (z nagrywaniem wideo w 720p) i tylny 8 Mpx (z nagrywaniem wideo 1080p), które odpowiadają za bardzo dobrą jakość zdjęć i nagrań. Dostępnych trybów jest całkiem sporo: automatyczny, panorama, seria zdjęć, HDR, tryb nocny, upiększanie twarzy, sport oraz dźwięk i obraz. Co ciekawe, jest nawet tryb profesjonalny, ale mocno ograniczony – do zmiany ekspozycji, ISO i balansu bieli. Całość zasilana jest przez akumulator o pojemności 7300 mAh – cechuje się bardzo długim czasem pracy baterii. Wymiary Galaxy Tab A 10.1 (2016) to 254,2 x 155,3 x 8,2 mm, a jego waga wynosi 525 g. Wprowadzony do sprzedaży II kwartał 2016.