Etui na Tablet Samsung Galaxy Tab A 7.0"  

Jest 5 produktów.

Etui na telefon Samsung Galaxy Tab A 7.0"

To, że należy we właściwy sposób chronić nasze telefony, poprzez zakup odpowiedniej jakości etui, to jedna kwestia. To, że takiej ochrony wymaga też tablet - nie dla wszystkich jest oczywiste. Prawdą jest jednak to, że tablet jakim jest Samsung Galaxy Tab A 7.0”, to nie tylko urządzenie, które umożliwia nam wykonywanie połączeń, ale też jest wspaniałym, mobilnym, multimedialnym centrum rozrywki. Co za tym idzie, bardzo często zabieramy go w różnego rodzaju podróże. Aby jednak mieć pewność, że nasz tablet nie ulegnie zniszczeniu - a przede wszystkim jego ekran nie zostanie zarysowany, warto dowiedzieć się, jakiego rodzaju pokrowiec dokupić do niego. W naszej ofercie, mamy ich całkiem spory wybór.

Wygodny, materiałowy kejs na tablet

Najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zakup pokrowca na tablet, jest zakup takiego, który wykonany jest z dobrej jakości materiału. Będzie on we właściwy sposób zabezpieczał zarówno tył obudowy naszego tabletu, jak również - skutecznie ochroni ekran przed zarysowaniami. To, co cechuje takie etui, to delikatna, wewnętrzna warstwa materiału, która odpowiada za to, aby na tablecie nie powstawały rysy. Dobrze jest jednak wziąć pod uwagę zakup dodatkowej folii ochronnej. Wówczas, zyskamy pewność, że nasz tablet został w odpowiedni sposób zabezpieczony. Musimy jednak pamiętać, że kejs na tablet, to obecnie konieczność. W podróży nietrudno o zarysowanie ekranu. A oglądanie serialu, czy praca na ekranie który nie jest gładki, bywa bardzo uciążliwa. Dlatego już dziś dokładnie zapoznajcie się z naszą ofertą dotyczącą pokrowców na tablety Samsung.

Dane techniczne i wymiary tabletu Samsung Galaxy Tab A 7.0"

Świetny wyświetlacz IPS LCD o przekątnej 7,0 cala i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli zapewnia wysokiej jakości obraz oraz żywe kolory. Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,3 GHz umożliwia optymalne wykorzystanie zasobów baterii oraz komfort obsługi. Aparat 5 Mpix umożliwia utrwalanie najważniejszych chwil w postaci pięknych zdjęć, a przednia kamera 2 Mpix pozwala na korzystanie z video konferencji oraz wykonywanie zdjęć selfie. Za zarządzanie pamięcią oraz warstwą sprzętową odpowiedzialny jest system Android 5.1 Lollipop. Jeden z najpopularniejszych systemów. Sercem urządzenia jest procesor Spreadtrum SC9830. Technologia Bluetooth 4.0 pozwala na bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami elektronicznymi BT, a WiFi umożliwia użytkownikowi bezprzewodowy dostęp do sieci. Dzięki takim specyfikacjom tablet działa płynnie i szybko. Pamięć tabletu to odpowiednio 8 GB pamięci wbudowanej oraz 1.5 GB RAM. Istnieje również możliwość rozbudowania pamięci do 200 GB maksymalnie, za pomocą karty MicroSD.

Natomiast bateria opiewa na moc 4000mAh.  W praktyce pozwala ona na naprawdę długie użytkowanie tabletu – nawet przy intensywnym korzystaniu z pełni jego możliwości urządzenie powinno wytrzymać prawie dwa dni z dala od ładowarki.Wymiary: 186,90 x 108,80 x 8,70 mm waga 283 g, dzięki czemu tablet jest bardzo kompaktowy, wygodnie i pewnie się go trzyma, więc użytkowanie nie jest męczące. Tablet został wprowadzony do sprzedaży stosunkowo niedawno, bow I kwartale 2016 roku.