Etui na Samsung Galaxy Ace 4 - Case i Obudowy  

W tej kategorii nie ma produktów.

Etui na telefon na Galaxy Ace 4

Smartfon z dotykowym wyświetlaczem, bez klawiatury o wymiarach 121, 40 x 62, 90 x 11, 00 milimetrów oraz wadzę 130, 3 gram. Posiada kolorowy wyświetlacz TFT o 16M kolorów oraz parametrach 480 x 800 px (4, 00”)  233 ppi. Telefon wyposażony w standardową baterię Li-Ion 1800 mAh . Posiada pamięć wbudowaną 4GB oraz pamięć RAM 1GB. Odczytuje karty pamięci typu: microSD, microSDHC, microSDXC (do 64 GB). Swoją funkcjonalność zawdzięcza systemowi operacyjnemu Android 4.4.2 KitKat. Telefon posiada tylni aparat fotograficzny, który charakteryzuje się matrycą 5 Mpx, rozdzielczością 2592x1944 px, zoomem cyfrowym oraz lampą błyskową LED. Przedni aparat fotograficzny ma matryce 0,3 Mpx o rozdzielczości 640x480 px oraz zoomie cyfrowym. Telefon posiada jeden wbudowany czujniki – akcelerometr. Dodatkowo telefon obsługuje mp3, radio, polifonie, HD Voice oraz Javę. Umieszczono w nim liczne akcesoria: zegarek, stoper, alarm, kalendarz, kalkulator, organizer, dane i faks, praca w samolocie, tematy, wygaszacz, głośnomówiący, dyktafon, vibra, SyncML oraz wybieranie głosowe.

Obudowy i pokrowce na Samsung Galaxy Ace 4

Na co dzień pracuje w dużym hipermarkecie, zazwyczaj chodzę na nocki i rozkładam towar na półkach. Noce w pracy mijają szybko i przyjemnie. W sklepie nie ma klientów i każdy z pracowników czuje się swobodnie. Tego dnia pracowałam z moją koleżanką Julką na dziale chemicznym. Miałyśmy do wystawienia nowe proszki do prania, płyny, ścierki, gąbki oraz odświeżacze do powietrza. Około godziny 22 zabrałyśmy się za ustawianie towaru. Julka sprawdzała ceny, a ja wchodziłam na drabinę i układałam proszki. Po godzinie czasu się zmieniłyśmy. Około godziny 1 wszyscy mieliśmy przerwę na tzw. nocne pierwsze śniadanie. Zajadaliśmy się ciastkami i wypiłyśmy ciepłą kawę z mlekiem.

Case i Futerały dostępne w naszym sklepie na telefon Samsung Galaxy Ace 4

Wróciliśmy do pracy i nagle około godziny 3 usłyszałam, że dzwoni mój telefon. Zdziwiłam się, kto może o tej porze się do mnie dobijać. Chciałam szybko wyjąć telefon z tylnej kieszeni, jednak mój smartfon wyśliznął mi się z rąk i upadł na ziemie. Byłam przekonana, że nie będzie działał. Jednak miałam założone gumowe etui na Samsung Galaxy Ace 4, które uchroniło mój telefon przed zniszczeniem. Zdjęłam ochronne plecki z telefonu i sprawdziłam dokładnie obudowę nie było widać żadnej rysy. Ekran działał bez zarzutów, uśmiechnięta wróciłam do pracy. Julka śmiała się, że jestem szczęściarą i powiedziała, że na urodziny zakupi mi pancerne okładki na telefon i nakaże, abym ich używała w pracy. Noc szybko nam minęła, a kolejnego dnia opowiedziałam moja przygodę dla mamy i podziękowałam jej, że na święta podarowała mi tak doby case na telefon.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych etui do telefonów Samsung Galaxy.

Sprawdź najpopularniejsze modele etui Samsung Galaxy: 

Model telefonu:

Etui na Samsung Galaxy Ace 4

Popularne

Blog navigation

Latest posts