Etui na HTC One X9  

W tej kategorii nie ma produktów.

Etui i pokrowce na telefon HTC One X9

Etui na telefon jest stosowane coraz częściej. Właściwie ciężko teraz o osobę która takowego nie posiada. Dzisiejszym tematem przewodnim będzie metalowy case testowany na telefonie HTC Desire One X9. Zapraszamy. To co wyróżnia pokrowiec dobrej jakości jest oferowana przez niego ochrona. I tu należy zdecydowanie pochwalić metalowy futerał. Jego wykonania nie pozostawia nic do życzenia. Kluczem do tak dobrego zabezpieczenia naszego urządzenia jest właśnie metalowe wykonanie.Od dawien dawna stosuje etui na nasze telefony. Wraz z rozwojem technologii, a tym samym zalaniem rynku przez smartfony, zmieniło się również podejście do tematu ochrony naszych urządzeń.

Skutecznie chroni ono nasz telefon przed upadkami,a w przypadku takie incydentu smartfon wyjdzie bez żadnych widocznych uszkodzeń. Boki telefonu są dobrze zabezpieczone,a sam kejs układa się bardzo dobrze. Wyróżniające się w tym wszystkim są również bardzo przystępne klawisze funkcyjne, które większość użytkowników bez problemu wyczuje. Postarano się również w kwestii przepustowości powietrza. Urządzenie praktycznie jest nie do przegrzania dzięki odpowiedniemu odprowadzaniu powietrza, dzięki czemu obudowa jest zawsze chłodna. Jest ono szczelne co daje nam odporność na wszelkie zbieranie kurzu i pyłów. Sam design jest niczego sobie. Wizualnie prezentuje się bardzo ładnie, dodając telefonowi elegancji. Oczywiście dostępny mamy szeroki wachlarz barw, co pozwala na dobranie koloru według własnych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych etui do telefonów HTC.

Dane techniczne i wymiary telefonu HTC One X9

Smartfon HTC One X9, to miód dla oczu, dzięki niesamowicie zaprojektowanemu designowi. Jego bardzo duży wyświetlacz o przekątnej 5,50” i rozdzielczości 1080 x 1920 px, dostarczy nam niezapomnianych doznan, podczas rozgrywki w wymagające tytuły. Pamięć wbudowana tego telefonu, to 32GB, a możliwość rozbudowania do 2TB, dzieki karcie SD, sprawia, że ciężko w to uwierzyć. Bardzo wydajna bateria Li-Ion 3000 mAh, pozwoli nam spędzać długie godziny na jednym ładowaniu, na naszych ulubionych grach. HTC BoomSound sprawi, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej realna, poprzez przestrzenny dźwięk wydobywający się z głośnika stereo. Procesor o taktowaniu 2,20Ghz i 8 rdzeniach, da nam poczucie komfortu, że nic nie będzie miało prawa się zaciąć w trakcie rozgrywki. Pamięć RAM 3GB, również usprawni działanie systemu. Aparaty 13Mpx i 5Mpx pozwolą nam na zapisywanie niezapomnianych chwil w niesamowicie wysokiej jakości. Telefon ten został prowadzony na rynek w pierwszym kwartale 2016 roku i do dziś nie schodzi z rankingów najlepszych smartfonów. Jego wymiary (153,90 x 75,90 x 7,99 mm) i waga 170 gramów, sprawiają, że świetnie leży w dłoni.

Sprawdź najpopularniejsze modele etui HTC: 

Popularne

Blog navigation

Latest posts