Etui na HTC Desire Eye  

W tej kategorii nie ma produktów.

Etui i pokrowce na telefon HTC Desire Eye

Dziś pod lupę weźmiemy temat naszych smartfonów. Konkretnie rzecz ujmując etui na telefon które nieraz ratują życie naszym urządzeniom. Przybliżymy wam informacje na temat aluminowego bumpera użytego na telefonie HTC Desire Eye. Mając na myśli bezpieczeństwo naszego urządzenia należy zwrócić uwagę na to jak nasz smartfon radzi sobie z upadkami z różnych wysokości. I tak ten pokrowiec daje sobie naprawdę radę. Śmiało można powiedzieć że upadek dla telefonu ze średniej wysokości kończy się brakiem jakichkolwiek uszkodzeń, nawet rys. Zawdzięczamy to aluminiowej konstrukcji która jest bardzo wytrzymała.

Obudowa przylega wyśmienicie, wycięcia są najwyższych lotów, a klawisze funkcyjne możemy bardzo sprawie wyczuć. Nie mogło zabraknąć miejsca na aparat oraz kamerę zamontowaną na plecach urządzenia. Przechodząc dalej, pomówmy o wyglądzie. Samo etui jest doskonale wykonane. Aluminiowe wykończenie nadaje elegancji oraz dostojności urządzeniu. Możemy je znaleźć w różnych wariantach kolorystycznych. Wybór barwy jest również sprawą indywidualną. Każdy z pewnością coś dobierze według własnych upodobań. Aluminowy bumper książkowo sprawuje się jeśli chodzi o bezpieczeństwo. W razie upadku urządzenia, kejs poradzi sobie na 100 procent. W tym przypadku jakość ochrony idzie w parze z jakością wizualną, awet dla bardzo wymagających użytkowników. W naszym asortymencie posiadamy również pozostałe etui do telefonów HTC.

Dane techniczne i wymiary telefonu HTC Desire Eye

HTC Desire Eye, to smartfon, który wszedł do sprzedaży w IV kwartale 2014 roku i od samego początku szalał w rankingach sprzedanych egzemplarzy. Jego bardzo duży wyświetlacz, o przekątnej 5.20” i rozdzielczości 1920 x 1080 px, pozwala na oglądanie filmów i plików video w niesamowicie wysokiej jakości. Bateria to Li-Po 2400 mAh, dzięki której, oglądanie tych filmów nie skonczy się szybko, a do rozmów, wystarczy pojemności na 20 h. Telefon ten jest wodo i pyłoszczelny, co zwiększa komfort w użytkowaniu, nie musimy się bowiem martwić, o zabrudzenia. Pamięć wewnętrzna, to aż 16GB co daję fajną liczbę filmów, do zapisania na dysku. Pamięć RAM robi wrażenie, bo to aż 2GB. Jego 4 rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 2,30Ghz, to jeden z lepszych procesorów na rynku. A nad wszystki czuwa niezawodny Android 4.4.4 KitKat. Telefon ten posiada dwa aparaty o matrycach 13Mpx. Sprawia to, że nie tylko zdjęcia robione tylnym aparatem wyglądają bajecznie, ale również niesamowicie ostre selfie. Wszystko to mieści się w wymiarach (151,70 x 73,80 x 8,50 mm) i wadze 154 gramy.

Sprawdź najpopularniejsze modele etui HTC: 

Popularne

Blog navigation

Latest posts