Etui na HTC Desire 630  

W tej kategorii nie ma produktów.

Etui i pokrowce na telefon HTC Desire 630

Dziś tematem przewodnim będzie etui z nadrukiem do telefonu HTC Desire 630.Zakup nowego smartfona nie jest wcale rzeczą prosta. Poza ogromnym wyborem stoi również kwestia ceny. Niestety za zakup dobrego smartfona zapłacimy duże pieniądze. Posiadając już taki telefon obowiązkiem wręcz jest dbanie o taki telefon i odpowiednia ochrona podczas jego użytkowania. Od tego mamy właśnie etui na telefon. Pomaga ono nam zadbać o nasz sprzęt by mógł nam służyć najdłużej jak tylko może.

Podstawową rzeczą na którą musimy zwracać uwagę jest dobre dopasowanie do całości. W tym temacie pokrowiec zdaje egzamin celująco. Telefon trzyma się pewnie dłoni co uniemożliwia mu wyślizgnięcie się podczas pracy. Wszystkie klawisze zostały dobrze umieszczone co pozwala na bezproblemowe użytkowanie przycisków. Na wzmiankę zasługuje również równe i idealne umiejscowienie wejścia USB, słuchawek oraz głośnika. Użytkując taki telefon mamy wrażenie harmonijnego zgrania. Dzięki wysokiej jakości materiałów smartfon pozostaje ciągle chłodny- obudowa się nie nagrzewa, co też przyczynia się do zwiększenia komfortu podczas pracy. Na największe wyróżnienie zasługuje sam design. Kolorowy nadruk daje nam wiele możliwości w których możemy nieograniczenie przebierać. Styl naszego telefonu zależy od nas samych. Co by nie mówić- jest ono eleganckie i, ale nic stoi nam na przeszkodzie w nadaniu mu szalonego charakteru dzięki niespotykanemu nadrukowi. W naszym asortymencie posiadamy również pozostałe etui do telefonów HTC.

Dane techniczne i wymiary telefonu HTC Desire 630

Telefonem który dziś Tobie przedstawię, będzie HTC Desire 630, o niesamowicie mocnej baterii Li-Ion 2200 mAh, która pozwoli Ci na surfowanie w Internecie przez okrągłe 7 godzin. A wyświetlacz 5,00” o rozdzielczości 720 x 1280 px, sprawi, że nic nie umknie Twojej uwadze. Warto również podkreślić, że ten telefon posiada bardzo mocny 4 rdzeniowy procesor, o częstotliwości taktowania 1,6Ghz. Jego pamięć wbudowana 16GB pozwoli Ci na ilość zapisanych zdjęć, o której nawet nie śniłeś. Pamięć RAM 2GB, również robi ogromne wrażenie. Dzięki systemowi Android 6.0 Marshmallow, będziesz miał możliwość do zainstalowania, świetnych motywów i skórek. Telefon wprowadzony na rynek w I kwartale 2016 roku, od razu zawładnął sercami klientów. Jego aparaty 13Mpx i 5Mpx, pozwolą Ci na upamiętnienie niezapomnianych chwil z bliskimi. Wszystko to mieści się w wymiarach telefonu (146,90 x 70,90 x 8,30 mm) przy wadzę 140 gram. Według mnie ten telefon zasługuję na miano jednego z lepszych produktów tego producenta.

Sprawdź najpopularniejsze modele etui HTC: 

Popularne

Blog navigation

Latest posts