Etui na Samsung Galaxy S6 Plus - Case i Obudowy  

W tej kategorii nie ma produktów.

Etui na telefon na Galaxy S6 Plus

Choć Samsung, tak jak wielu innych producentów, wypuszcza na rynek nowego flagowca co roku, to ubiegłoroczne modele nadal są na tyle potężne, że wciąż warto jest się nimi zainteresować, jeśli poszukuje się silnego sprzętu wysokiej klasy. Tak też jest w przypadku modelu Samsung Galaxy S6 plus, który jest pierwszym Samungowym phabletem niezwiązanym z linią Note. Jeśli chodzi o typowo polski rynek, to jest to następca modelu Note 4 z uwagi na to, że model Note 5 nie był oficjalnie dostępny w Polsce. To bardzo mocny sprzęt nie tylko pod kątem parametrów technicznych. Do stworzenia obudowy wykorzystano solidny stop aluminium, który czyni urządzenie bardzo odpornym na uszkodzenia. Jeśli chodzi o chipset, to jest to ośmiordzeniowy Exynos 7 o taktowaniu 2,1 GHz i 1,5 GHz, grafika Mali T760MP8 oraz aż 4 GB pamięci RAM. Wyświetlacz zamontowany w tym urządzeniu to zakrzywiony Super AMOLED o przekątnej 5,7 cala. Jego rozmiar w dużym stopniu decyduje o tym, że wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 154,4 x 75,8 x 6,9 mm, a jego waga to 153 g. Pojemność baterii to 3000 mAh. Warto dodać, że urządzenie wyposażone jest w wygodną funkcję bezprzewodowego ładowania.

Obudowy i pokrowce na Samsung Galaxy S6 Plus

Etui jest dla telefonu tym, czym dla człowieka druga skóra. Te swoiste odzienie wierzchnie dopełnia jego formę, otacza, tworząc ochronną warstwę, oraz zdobi i wyraża charakter. Samsung Galaxy S6 Plus zasługuje na plecki jakości i klasy tak wysokiej, jak on sam. Oferujemy tu więc produkty, których używanie jest czystą przyjemnością, bez poczucia żalu, że zasłania się design samego urządzenia. Propozycje dla S6 to różne kształty, formy i kolory, ale łączy je jedna cecha – wysoka jakość. Tylko perfekcyjnie dopasowany cover może właściwie spełniać swoje funkcje, w przeciwnym wypadku będzie powodował trudności w korzystaniu z telefonu i będzie po prostu niewygodny. 

Case i Futerały dostępne w naszym sklepie na telefon Samsung Galaxy S6 Plus

Każdy bumper spośród przedstawionych poniżej jest idealnie dopracowany dla Samsung Galaxy S6 Plus, co oznacza, że każdy ma wielkość odpowiadających temu modelowi co do ćwierci milimetra, z tą samą skrupulatnością dopasowane są wszelkie otwory na poszczególne wejścia, wycięcia i uwypuklenia, nie ma więc możliwości, by produkt nie pasował czy powodował jakiekolwiek niedogodności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych etui do telefonów Samsung Galaxy.

Sprawdź najpopularniejsze modele etui Samsung Galaxy: 

Model telefonu:

Etui na Samsung Galaxy S6 Plus

Popularne

Blog navigation

Latest posts