Jak zaprojektować własne etui na telefon ze zdjęciem

Zobacz jak łatwo zaprojektować etui na telefon z własnym zdjęciem w naszym Kreatorze Online. Ty tworzysz wzór a my na wybrany przez Ciebie model telefonu przygotowujemy etui-case z wydrukiem który stworzyłeś. Cyfrowy druk wykonujemy jeszcze tego samego dnia i następnego wysyłamy przesyłkę do Ciebie!

Przejdź do kretaora online>

1. Wybierz model telefonu na który chcesz stworzyć własne etui

stworz etui ze zdjeciem modele telefonow

2. Dodaj z komputera plik z grafiką czy zdjęciem

stworz wlasne etui iphone

3. Edytuj zdjęcie - teraz Ty tworzysz!

Możesz rozciągać zdjęcie i obracać je łapiąc za "końcówki. Nie przejmuj się że załadowane zdjęcie wygląda na małe. Jeśli to zdjęcie zrobione smartfonem na pewno będzie odpowiednio duże by dobrze wyglądać na wydruku. Jeśli umiesz sprawdzić rozdzielczość zdjęcia postaraj się użyć takie które ma co najmniej 800 pikseli na wysokość

stwórz etui na telefon edycja zdjecia

Na wydruku znajdzie się wszystko co ustawisz w "ramce/obwódce" telefonu. Część zdjęcia mniej wyraźna nie znajdzie się na wydruku. Uważaj na markery. Te białe kwadraciki. Kidy skończysz projekt, kliknij w zdjęcie kursorem by zniknęły.

stwórz etui na telefon zdjęcie

4. Dodaj tekst do etui

By dodać do projektu etui swój tekst kliknij "dodaj tekst" a następnie "nowy tekst".

Możesz zmieniać kolory, wielkość i rodzaj czcionki podobnie jak w Wordzie. Możesz dodać kilka napisów za każdym razem używając przycisku "nowy tekst".

stwórz etui na telefon z napisem

5. Edytuj tekst na własnym etui

Stworzone pole tekstowe możesz przesuwać, obracać powiększać i pomniejszać tak by dopasować do żądanych rozmiarów

stwórz własne etui ze zdjeciem

6. Zamówienie etui

Kiedy skończysz swój fantastyczny projekt obudowy na telefon, naciśnij  przycisk "Gotowe Zamawiam" by przejść do realizacji zamówienia. Wpisz swój email byśmy wiedzieli do kogo należy projekt a następnie kliknij "Dalej"

7. Realizacja zamówienia własnego etui

W następnym kroku poprosimy Cie o wypełnienie danych do zamówienia i zrealizowanie płatności, jak przy standardowym zakupie w sklepie online. Wypełnij dane, wybierz formę dostawy i płatności i ciesz się chwilą oczekując na przesyłkę Twojego dzieła!

Dokup dodatkowe produkty a za wysyłkę zapłacisz tylko raz!

Przejdź do kreatora teraz!