Najciekawsze etui na Samsung Galaxy S4

 

Jednym z najpopularniejszych, cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem modeli telefonów należy Samsung Galaxy S4. Smartfon z systemem Android 4.2.2 Jelly Bean o wymiarach 136,60 x 69,80 x 7,90 mm i przekątnej ekranu 5 cali waży tylko 130 gramów. Dotykowy kolorowy wyświetlacz Super AMOLED 16M kolorów. Pomimo znacznej ceny użytkownicy chwalą ten sprzęt, ponieważ spełnia wszystkie ich wytyczne – jest intuicyjny w obsłudze, umożliwia sprawną obsługę aplikacji, a aparat umożliwia robienie wykonywanie wysokojakościowych zdjęć i filmów. Przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, jak również urazami mechanicznymi i szkodami wywołanymi niesprzyjającą aurą zabezpieczą Samsunga stylowe plecki, które mogą być wykonane z wszelkiego rodzaju materiałów, które sprawią, że niestraszne mu będą wszelkie przeszkody.

Nie trzeba wcale daleko szukać, czy też silić się na oryginalność i poszukiwanie oryginalnych wzorów. Czasem wygrywa prostota. Elegancka obudowa w jednolitym kolorze z cała pewnością przyciągnie wzrok i sprawi, że wyróżnimy się w towarzystwie. Taka propozycja to idealne rozwiązanie dla osób, które uznają, że są już zbyt poważne na szalone wzory, czy też napisy i hasła, które przystają bardziej nastolatkom.

etui na samsung galaxy s4

Natomiast ludzie, dla których case to w zasadzie manifestacja zainteresowań  i stylu życia ucieszą się z możliwości wybrania odpowiedniego etui spośród setek wzorów. Nas szczególnie urzekło to w apetyczne czekoladki. Zdecydowanie nie jest to jednak właściwa obudowa dla kogoś, kto jest obecnie na diecie! Taki widok może wywołać natychmiastowy atak głodu.

galaxy s4 etui a nadrukiem czekoladki
etui z nadrukiem łąbędzie galaxy s4

Osoby zakochane oraz takie, które mają romantyczną naturę z cała pewnością znajdą upodobanie w różnego typu etui z motywem serca. Jeśli znajdzie się ktoś, kto zainteresuje się nami właśnie ze względu na tak oryginalny motyw, tym lepiej dla nas – jest to idealny sposób na poznanie bratniej duszy

Romantyczną lub artystyczną dusze można wyrazić także poprzez odpowiednie etui do Samsunga S4. Pomysł taki może się spodobać w szczególności studentom takich kierunków jak malarstwo i grafika, a także osobom, które od przekolorowanych komiksowych wzorów bardziej sobie cenią klasyczne piękno i uniwersalne wartości wywodzące się z kręgu kultury śródziemnomorskiej. etui krzyk munk na telefon galaxy s4

Romantyczną lub artystyczną dusze można wyrazić także poprzez odpowiednie etui do Samsunga S4. Pomysł taki może się spodobać w szczególności studentom takich kierunków jak malarstwo i grafika, a także osobom, które od przekolorowanych komiksowych wzorów bardziej sobie cenią klasyczne piękno i uniwersalne wartości wywodzące się z kręgu kultury śródziemnomorskiej.