Etui na Samsung Galaxy S5

Nawet największa ostrożność nie zawsze jest w stanie uchronić telefon przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Ile razy łapaliście swojego pięknego Samsunga S5 w ostatniej chwili, zanim wpadł do wanny lub upadł na bruk? Ile razy zadawaliście sobie pytanie, skąd się wzięły rysy na jego obudowie? Oczywiście życie jest życiem i wiele nieprzewidzianych sytuacji może mieć miejsce każdego dnia, jednak istnieją skuteczne sposoby, aby znacznie zminimalizować potencjalne szkody. Wystarczy zakupić etui na telefon, aby uniknąć wielu przykrych sytuacji. A jeśli przy okazji można w prosty sposób spersonalizować swój sprzęt i nadać mu niepowtarzalny wygląd, to zdaje się, że nie ma na co czekać.

Jednak wcale nie musisz szukać daleko, jeśli tylko pragniesz wyróżnić się z tłumu. Niejednokrotnie prostota wygrywa. Bardzo stylowe są jednobarwne obudowy, najlepiej w kojarzących się z luksusem kolorach złota.

Naszym zdaniem taki styl bezapelacyjnie wygrywa, sprawiając, że Samsung S5 będzie wyglądał zawsze dobrze, niezależnie od okoliczności. 

aluminiowy bumper etui galaxy s5

Plecki do Samsunga znajdziemy w niezwykle bogatej tonacji i wzorach. Od jednolitych stonowanych barw, które idealnie sprawdzają się w przypadku osób ceniących sobie przede wszystkim klasykę i niewymuszone piękno, aż po zwariowane case`y, które w jednoznaczny sposób podkreślą ekstrawagancką naturę ich właścicieli. Nam szczególnie przypadły do gustu szalenie Moden ostatnio azteckie wzory.

etui azteckie wzory galaxy s5
linia zycia etui z nadrukiem galaxy s5

Wzór ten z pewnością pasuje do młodych (nie tylko ciałem, ale również duchem!) dziewcząt, które chcą być zauważone i na czasie. Z kolei obudowa dla prawdziwego hipstera to stonowany, minimalistyczny wzór, który początkowo nie powinien się rzucać w oczy, jednak po głębszym zastanowieniu wyraża więcej niż tysiąc słów. Co powiecie na taki model etui? 

Prosty, czarny, klasyczny. I tylko ta krzywa, która w jednoznaczny sposób nawiązuje do linii życia. Właściciele takiego etui z pewnością niejednokrotnie zadają sobie pytanie o sens życia i ludzkiej egzystencji w tym zwariowanym świecie.

Bez wątpliwości niektórym użytkownikom przypadną do gustu obudowy związane tematycznie ze światem zwierząt. Wiele osób jest zdania, że nie ma nic piękniejszego niż oglądanie dziko żyjącej natury. Jeśli zatem jesteś zielonym aktywistą lub po prostu bardzo kochasz zwierzątka, case z zabawnym stworem musi ci się spodobać. Nam do gustu przypadł słodki niedźwiadek polarny, idealny na zimowy czasmiś polarny etui dla samsung galaxy S5

Testowane etui dla smartfona Samsung Galaxy S5 SM-G900F o wymiarach 142,00 x 72,50 x 8,10 mm, waga 145,00 g. Kolorowy wyświetlacz Super AMOLED 16M kolorów 1080 x 1920 px , 5.1 cala 432 ppi. Napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 801 8974AC Zegar procesora: 2,50 GHz Liczba rdzeni: 4 CPU: Adreno 330 @578 MHz.