Silikonowe etui, nakładki na iPhone 6 i 6s

IPhone 6 jest oczywiście bardzo cienkim urządzeniem - jest cieńszy niż iPhone 5 / 5s, a na liście najcieńszych smartfonów, znajduje się w pobliżu szczytu. Podczas gdy niektórzy ludzie lubią zakładać etui na swoje iPhony  inni wolą być bardziej wybredni i używać ultracienkich nakładek na iPhone 6 przypadkach.

Jeśli iPhone 6 nie jest narażony na trudy środowiska naturalnego, cienka obudowa jest wszystkim, czego potrzebujesz. Cienkie etui na iPhone 6 pozwala zaprezentować doskonale smukły profil urządzenia. Może również zapobiegać zadrapaniom, chronić przed kurzem i drobnymi przypadkowymi uderzeniami. 

Najlepsze cienkei nkłądki na iPhone 6:  Cienki iPhone Potrzebuje cienkiego etui

 1. Szwajcarskie obudowy Ultra Thin 

Szwajcarska obudowy do iPhone 6 to cienkie etui w zakresie 0.4mm grubości. Być może jest to  najcieńsza obudowa jaką dostaniesz w swoje ręce. To wynik silikonu TPU, który jest  bardzo elastyczny i łatwe zakłada się i zdejmuje z telefonu.

Wypukłe brzegi pozwalają zabezpieczyć iPhone 6 nawet wtedy, gdy już upadnie płasko na wyświetlacz. Otwory na guziki i wycięcia na aparat, są doskonałe. Co naprawdę podoba  mi się w tym etui to w na prawdę przezroczysty silikon.

 LUVVIT iPhone 6 Case

Luvvit produkuje dużo coverów do iPhone i są one zwykle super cienkie i smukłe. Ten ma jedynie o 0,6 mm grubości. Jest wykonana z gumy TPU więc  jest bardzo elastyczny tak, że idealnie oblewa sylwetkę telefonu.

 Luvvit za pozwala jest o tyle idealny, że nie zółknie w miarę użytkowania 

Incipio NGP

Incipio NGP nie jest zbyt cienkim etui, ale jeśli jest mysleć o mocnych obudowach można go brać pod uwagę. Jest wykonany z miękkiej powłoki, która, bardzo absorbuje uderzenia. Jest o wiele bardziej odporna na przypadkowe uderzenia, wstrząsy, a nawet upadek z małej wysokości.

Obudowa jest bardzo elastyczna i łatwa do założenia na iPhone 6. Możesz również wybrać jedną z wielu opcji kolorystycznych. Case oferuje doskonałą przyczepność.

Spigen Slim Fit

etui na telefon spigen

Spigen ma kilka cienkich coverów do iPhone 6 ale Thin Fit wygląda naprawdę super.

Etui posiadają matową powierzchnię (dla dobrej przyczepności), powłoka uretanowa pozwala uniknąć żółknięcia / odbarwienia. Dostępne są cztery wersje kolorystyczne, Oba covery pasują idealnie, wycięcia są starannie wykonane.