Mimo, że wielu z nas nie nie zna jeszcze produktów firmy Huawei, produkuje ona smartfony już od jakiegoś czasu. Najczęściej są to średniej klasy urządzenia  ale to o którym mówimy dzisiaj to prawdziwy hit. Flagowy model firmy Huawei P8 Lite. Młodszy brat Huawei P8

To jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy telefon w kategorii do 1000 zł Konkuruje z takimi modelami jak Zenfone 2, i OnePlus One. Jest bardzo płaski i posiada stosunkowo duzy 5 cio calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 px.  Jakość, wykonania i techniczne możliwości oraz wspaniała jakość rozmów i zdjęć sprawia że telefon może  konkurować z flagowcami Samsunga czy LG ale również może być wyznacznikiem elegancji i dobrego smaku.. 

Jakie etui na Huawei P8 Lite?

Tak piękny telefon trzeba oczywiście właściwie zabezpieczyć przed zarysowaniem czy uszkodzeniami, jaki wybrać pokrowiec, obudowę?.

Szkło ochronne

Standardowa już w tym momencie ochrona to hartowane szkło na wyświetlacz które świetnie chroni przed zarysowaniami a również może uratować wyświetlacz telefonu przed stłuczeniem. Chyba że uderzycie bardzo mocno wtedy już nic nie pomoże.. Przykładowe szkło możecie znaleźć tutaj.

Ale szkło to nie wszystko trzeba chronić też boki i tył telefonu. I akurat do tego modelu producenci zaprojektowali bardzo ładne etui, które mało tego że chroni i nie pogarsza wyglądu telefonu to jeszcze go upiększa co nie każdy futerał potrafi!

Aluminiowe etui - bumper

etui huawei p8 lite

To wyjątkowo dobrze wykonane etui składa się z 2 części. Jedna to aluminiowy bumper który ochrania boki telefonu równocześnie posiada niezbędne wycięcia na przyciski i gniazda telefonu. Drugi element to płytka która ochrania tył telefonu a wygląda jak jego naturalne plecki przez co telefon nie traci na "urodzie" a jest zabezpieczony. W płytce sa otwory na aparat oraz na Logo Huawei.

Elementy łączą się łatwo i trzymają pewnie

Po wykonaniu widać że producent przyłożył się do tego i postarał by wyglądało jak bardzo drogi produkt zachowując jednocześnie rozsądną cenę. Wnętrze bumpera posiada dodatkowe wstawki z miękkiego materiału by nie uszkodzić smartfona. Możesz dostać takie etui w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie w kilku kolorach do wyboru tutaj

Skórzane etui z klapką

Dla tych z was, którzy preferuje portfelowe futerały na telefony takie z klapką, producenci również mają coś specjalnego.

futeral huawei p8

Eleganckie etui z okienkiem i klapką, które może równocześnie służyć jako podstawka na telefon kiedy np oglądamy film. Jest miękkie i eleganckie a okienko ułatwia używanie bez otwierania klapki. Możesz odbierać telefon z zamkniętą klapką bo przez okienko widzisz kto dzwoni

Tego typu pokrowce znajdziecie u nas w kilku kolorach; złotym, czerwonym, czarnym i białym. Również z innym kształtem okienka tutaj

Zaprojektuj własne etui na Huawei P8 Lite

Inny bardzo ciekawy sposób na ochronę telefonu to etui z Twoja własną grafiką

Możesz wybrać zdjęcie z wakacji, rodzinnej imprezy, fotkę twojej ukochanej czy ukochanego lub każde inne zdjęcie grafikę jaka Ci się spodoba.

Korzystając z naszego kreatora online, możesz dopasować grafikę na telefon, dodać napisy i zobaczyć jak będzie to wyglądać na gotowo! 

Etui na jakim drukujemy zakrywa tył i boki telefonu. Jest wykonane ze sztywnego odpornego plastiku, posiada wszystkie wycięcia na przyciski. Nadruk znajduje się na tylnej części a boki są przezroczyste (widać przez nie boki telefonu).

Zobacz galerię etui z niektórymi gotowymi nadrukami na zamówienie >>