iPhone 6 Plus / 6s Plus  

Jest 133 produktów.

Etui, obudowy, akcesoria

Trwałe, wygodne i stylowe- to cechy charakterystyczne naszych etui na iPhone 6 Plus. Od zabawnych nakładek z kotami, przez futerały z minimalistycznymi wzorami, aż po obudowy ze urzekającymi pejzażami. Najbardziej wymagającym użytkownikom oferujemy etui na zamówienie. Wszystkie nakładki na smartfony iPhone 6 plus wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia zarówno ochronę dla Twojego telefonu, jak i pozwala wyróżnić się z tłumu. Kształt futerału jest dopasowany idealnie do Twojego modelu, dzięki czemu nie zasłania lampy, aparatu, gniazd ani głośników Twojego iPhone’a. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego tworzywa, nakładka chroni zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i trudnymi warunkami atmosferycznymi. Korzystając z naszego kreatora, sam możesz zaprojektować swoje etui, które my wykonamy specjalnie dla Ciebie.

iphone 6 plus etui z nadrukiem na telefon

Etui z Nadrukiem

eleganckie etui na telefon iphone 5s

Eleganckie etui

iphone 5c etui na telefon na zamowienie

Zaprojektuj etui

kable i ladowarki do telefonu iphone 5c

Akcesoria

Pokazuje 1 - 32 z 133 produktów

Wyjątkowe casey na telefon iPhone 6 Plus 5.5 cala oraz iPhone 6S Plus

iPhone 6 plus to odpowiedź Apple'a na to, czego od dawna domagali się od firmy wielbiciele: czyli większego ekranu. Tyle, że zamiast dać typowy w dzisiejszych czasach ekran pięcio calowy, Apple zaatakowało rynek phabletem o przekątnej ekranu 5.5 cala. To naprawdę duży sprzęt. Poza tym, że ma on większy ekran, pozwala on na ustawienie poziomego trybu widoku pulpitu, alternatywny widok w kilku systemowych aplikacjach, a także daje lepszy aparat fotograficzny i kamerę wideo. Jeżeli chodzi o estetykę sprzętu, to z ogromną śmiałością można stwierdzić, że wraz z iPhonem 6, tworzy on najpiękniejszą serię ze wszystkich dotychczasowo wypuszczonych iPhone'ów. Jonathan Ive zdecydowanie się w swojej robocie spisał. Ze względu na jego gabaryty, warto się jednakże zaopatrzyć w etui, aby ochronić ten drogocenny sprzęt przed wszystkimi możliwymi nieszczęściami, a tych może być sporo. Warto zaopatrzyć się także w futerał, pokrowiec czy cover na iPhone 6. To pomoże zakonserwować ten wartościowy sprzęt tak, żeby można było dłużej cieszyć się jego dobrym stanem. 

Polceamy akcesoria do telefonu iPhone 6 Plus / 6S Plus 5.5 "

Wielu użytkowników smartfonów mimo bycia fanami Apple, decydowało się na zakup sprzętu innej marki. I to nie tylko ze względu na wygórowaną cenę. Wielu osobom przeszkadzały bowiem ekrany, które, jak na dzisiejsze czasy, nie mają oszałamiającej, a nawet standardowej przekątnej. W końcu, po paru ładnych latach, Apple postanowiło skierować swoją ofertę smartfonów do tej właśnie zaniedbanej grupy klientów. I gdy już to zrobiło, poszło po całości, wypuszczając na rynek urządzenie, które można spokojnie nazwać już phabletem, z racji tego, że wyposażone zostało w ekran o przekątnej nie 5 cali, a 5.5 cala. Chodzi rzecz jasna o model iPhone 6 plus. Aby maksymalnie wykorzystać możliwości tego arcyciekawego sprzętu, warto będzie zaopatrzyć się w specjalne, dopasowane do niego akcesoria. Niezbędne okażą się kijek do selfie, bo trudno będzie nim wykonać zdjęcia, a także trzeba zainwestować w szkło hartowane, by uchronić go przed uszkodzeniami. Kierowcom przydadzą się także uchwyt samochodowy i ładowarka samochodowa do telefonu iPhone 6 Plus.