LG G3  

Jest 166 produktów.

Etui na telefon LG G3 z nadrukiem.

Kiedyś granica pomiędzy smartfonami a phabletami wydawała się jasna i klarowna – do tej drugiej kategorii niegdyś należało praktycznie wszystko, co miało wyświetlacz rzędu pięciu cali bądź więcej. Nie tak dawno temu przyszło jednakże usunąć z tej grupy aparaty o ekranie pięcocalowym, ponieważ zwyczajnie stało się to smartfonowym standardem. Teraz na rynku pojawiają się także modele, które tę granicę pragną przesunąć jeszcze dalej, czyniąc 5.1 czy 5.2 cala wymiarami stricte smartfonowymi. Nowa kreacja ze stajni koreańskiej firmy LG pragnie jeszcze bardziej rozmyć tę granicę dzięki 5.5 calowemu modelowi, LG G3, który odznacza się niespotykaną w tym segmencie rozmiarów cienkością ramek, które sprawiają, że bliżej temu modelowi do bycia typowym smartfonem, aniżeli phabletem. Naprawiono w nim takie błędy, jak brak slotu na kartę SD czy wymienialnego akumulatora. Zostawiono te rozwiązania, które się sprawdziły i spotkały się z aprobatą klientów. Mimo dużych rozmiarów, bardzo wygodnie leży on w dłoni – doskonale zagospodarowano w tym modelu każdy milimetr przestrzeni. Warto do tego flagowca zakupić ochronne etui, pokrowiec, futerał albo plecki, żeby dłużej cieszyć się nienaruszonym pięknem. Sprawdź również kreator dostępny na naszej stronie- pozwoli Ci on zaprojektować etui z grafiką na zamówienie, co nada Twojemu telefonowi wyjątkowego charakteru.

etui  z nadrukiem na telefon LG g3

Etui z Nadrukiem

metalowe etui rock na telefon lg circle

Eleganckie etui

etui na zamowienie LG

Zaprojektuj etui 

akcesoria kable ładowarki dla telefonu LG

Akcesoria

Pokazuje 1 - 32 z 166 produktów

Telefon LG G3 nowatorskie rozwiazania dane techniczne.

Zapewne jeśli zastanawiasz się na zakupem etui dla twojego LG G3, to ważna jest dla ciebie nie tylko jego funkcjonalność, czyli to jak wygodny jest dla ciebie oraz jak dobrze chroni twój smartfon przed uszkodzeniem, ale także i jego wygląd. Jeśli powyższy opis jest zgodny z tym, czym się kierujesz, to świetnie trafiłeś. Znajdziesz u nas niebywale szeroki asortyment case na LG G3, które wyróżniają się nie tylko wysoką odpornością, ale także niezwykłym pięknem. Każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem oferujemy plecki w przeróżnych wzorach i kolorach, zarówno tych modniejszych, jak i tych bardziej ekstrawaganckich i innowacyjnych. Nikt nie chce wyglądać nudno i szaro, dlatego nie skazujcie na to waszego telefonu i wyposażcie go w odpowiednie opakowanie, jakim jest nakładka, znajdująca się w naszym sklepie. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy warto nam zaufać, to wystarczy zapoznać się z setkami pozytywnych opinii naszych klientów, które z łatwością znajdziecie na łamach internetu.

Które akcesoria do LG G3 polecacie ?

Co tu dużo mówić, koreańskie LG ma to do siebie, że wie, co to znaczy wypuszczać bardzo dobre flagowce. Wie też, jak rozwijać to, co okazało się dobre i wsłuchuje się w głosy użytkowników, likwidując to, co niewłaściwe. Dlatego też w LG G3 nie odkryjemy istnej rewolucji względem poprzednika, G2. Nie znaczy to jednakże, że koncern bezczelnie zaserwował nam odgrzewanego kotleta. Podobnie, jak w poprzednim modelu, przyciski funkcyjne przeniesione zostały na tył urządzenia, pozostawiając boki niezagospodarowanymi. Zachowano też taką samą pojemność baterii, jak w LG G2. Powinno to pozwalać na dość długi czas pracy – w końcu jest to aż 3000 miliamperów. Pięcioipółcalowy ekran zamontowany w LG G3 bije flagowce konkurencji na łeb na szyję. Do czynienia mamy tu z niesamowitą wręcz rozdzielczością i spytać aż można „po co aż tyle?” Mimo tak potężnego wyświetlacza, jest to produkt o zrównoważonej gospodarce energetycznej. Urządzenie ma nawet personalizowany tryb oszczędzania energii, który wyłącza pewne moduły wtedy, gdy stan naładowania baterii spadnie poniżej pewnego poziomu, co jest bardzo wygodnym i przydanym rozwiązaniem. Jeżeli interesuje nas to urządzenie, to powinniśmy też zainteresować się dedykowanymi do niego akcesoriami, takimi jak ładowarka samochodowa, kabel do ładowania czy kijek do selfie.