Uchwyty na telefon do samochodu  

Jest 24 produktów.

Uchwyty na telefon do samochodu, roweru, statywu

W naszym sklepie szeroki wybór uchwytów dopasowanych do potrzeb każdego użytkownika. Każdy uchwyt na telefon jest starannie zapakowany w oryginalne pudełko co sprawia go świetnym prezentem na święta, urodziny lub inne okazje. Samochodowe uchwyty z przyssawka dzięki której z łatwością możemy je zamontować na szybie lub tapicerce samochodu. Są obrotowe, na teleskopowym wysięgniku lub wpinane w nawiewy samochodu. Miękkie gąbki utrzymują telefon na miejscu bez obawy jego zarysowania. Nasze produkty są bardzo bezpieczne dla telefonów. Dla aktywnych proponujemy uchwyty rowerowe na telefon Samsung , dzięki którym z łatwością dopniemy smarfton do roweru bez obawy jego uszkodzenia. 

Pokazuje 1 - 24 z 24 produktów

Dla sportowców polecamy opaski na ramie na telefon do biegania. Opaska jest bardzo wygodna i praktyczna, możemy podłączyć słuchawki i delektując się muzyką biegać godzinami. Opaska wykonana jest  z elastycznego materiału który idealnie dopasowuje się do naszego ciała a mocna rzepa utrzymuje komórkę na miejscu. 

Dla osób sporo podróżujących  polecamy uchwyty do samochodu i roweru, monopody Selfie dzięki którym możemy robić słynne focie. Monopody są kompatybilne z telefonami Samsung oraz każdym innym telefonem z systemem Android. Oczywiście wysięgnik Selfie działa również z iPhone. Wysięgnik kijek ma wbudowany przycisk którym robimy zdjęcia.

akcesoria do tlefonów folie poliweglan na ekran

Folie poliwęglan

akcesoria na komórke hartowane szkło ochronne 9h na ekran

Hartowane szkło

akcesoria do smartfonów kable i ładowarki

Kable i ładowarki

akcesoria do smartfonów uchyty samochodowe

Uchwyty