Honor 7  

Jest 14 produktów.

Modne etui na telefon Huawei Honor 7.

Smartfon Huawei honor 7, jest niezwykle inteligentnym urządzeniem mobilnym, który zasługuje na szczególną uwagę, przede wszystkim ze względu na swoje wysoko ustalone parametry oraz możliwości, jakimi dysponuje. Wśród nich wymienia się chociażby niezwykle czułe czytniki odcisków palców, które zostały jeszcze bardziej udoskonalone, niż w poprzednich, udostępnianych modelach. Warto zadbać, aby ten model telefonu wyróżniał się wyjątkowym etui, dzięki czemu jego ponadczasowy design, będzie jeszcze bardziej podkreślony. W naszej ofercie znajdują się produkty, spełniające wszelkie oczekiwania osób, które planują kupić futerał wytrzymały, a także zaprojektowany w modnych wzorach bądź grafikach. Twoje urządzenie mobilne, będzie w doskonały sposób zabezpieczone przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, szczególnie przed uszkodzeniami mechanicznymi. W ten sposób możesz przez bardzo długi czas cieszyć się swoim smartfonem. Wystarczy tylko idealnie dopasowana nakładka, i telefon zyskuje drugie życie. 

Pokazuje 1 - 14 z 14 produktów

Pokrowce na smartfona Huawei Honor 7.

Atrakcyjny wygląd telefonu, jako urządzenia, czy jego ochrona przed większymi i mniejszymi uszkodzeniami? Taki wybór nie powinien mieć miejsca, i z naszymi etui – nie ma, jedno i drugie kryterium jest tu zapewnione na tym samym, wysokim poziomie. Posiadamy w swojej ofercie ręcznie wykonany i starannie wykończony bumper dla tych, którzy cenią prestiżowe rozwiązania, jak i dla preferujących plecki o nieco bardziej nowoczesnej i odważnej formie i kolorystyce. Niezależnie od wybranego rodzaju, zapewniamy maksymalne zadowolenie z użytkowania przedmiotu. Przyciągający wygląd produktów to jedno,  ale właśnie funkcjonalność decyduje o ich wartości. Starannie rozmieszczone otwory i ściśle dopasowana forma daje pewność idealnego zespolenia  futerału z modelem Huawei Honor 7, natomiast materiały, z których wykonano produkty nie stwarzają zagrożenia samoistnego porysowania telefonu za sprawą delikatnego ocierania się o niego albo – w zależności od rodzaju - zostały odpowiednio w tym kierunku zabezpieczone.

Dane techniczne telefonu Huawei Honor 7.


Huawei Honor 7 sprawia doskonałe wrażenie już od pierwszego wejrzenia, o czym w dużej mierze stanowią same materiały, z których urządzenie to zostało wykonane. Chiński producent musiał się do tego sprzętu doskonale przyłożyć, bowiem jest to oferowany przez niego flagowiec. Flagowiec, który, co bardzo ciekawe, reprezentuje średnią półkę cenową, lecz zdecydowanie nie jakościową. Huawei Honor 7 to smartfonowy ideał zamknięty w doskonale skrojonym, acz nieco masywnym, aluminiowym opakowaniu. Jedną z jego najsilniejszych stron stanowi zainstalowany w nim aparat fotograficzny 20 MP z technologiami, których nie powstydziłyby się nawet lustrzanki. Sprzęt posiada także wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala o gęstości 423 ppi, co jest bardzo dobrym wynikiem. Honor 7 pracuje na ośmiordzeniowym procesorze o taktowaniach 2,0 GHz i 1,5 GHz oraz posiada 3 GB RAM. Ilość pamięci wewnętrznej uzależniona jest od danego wariantu, lecz zawsze można ją rozbudować, ponieważ urządzenie posiada slot karty pamięci. Jego wymiary to 143,2 x 71,9 x 8,5 mm i waży 157 g.