Nokia Lumia 1020  

W tej kategorii nie ma produktów.

Modne etui na telefon Nokia Lumia 1020. 

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Nokia lumia 1020 jest idealnym telefonem dla wszystkich tych, którzy uwielbiają fotografować. Smartfon wyposażony jest w bardzo mocną matrycę aparatu fotograficznego, dzięki temu gdziekolwiek byś nie zawitał, dodatkowy sprzęt, jest Ci po prostu nie potrzebny. Dlatego tym bardziej. Jeszcze należy skupić się na tym, by chronić wyjątkowo swoje urządzenie mobilne, z którego jesteś rzeczywiście zadowolony. Pomocne okażą się proponowane przez nas etui, dopasowane do tego właśnie modelu telefonu. Rekomendowana przez nas nakładka na Nokię lumia 1020 posiada wiele pozytywnych cech. Wśród nich wymienia się między innymi ochronę przed wszelkimi urazami mechanicznymi. Ponadto plecki wyróżniają się także właściwościami estetycznymi. W końcu możesz wyszukać etui w takim wzorze, jak i również w kolorze, jaki najbardziej będzie Ci odpowiadał. Do wyboru masz rozmaite typy etui, zaczynając od nakładek silikonowych, a kończąc na skórzanych pokrowcach z zapinaną klapką. 

Casey na smartfona Nokia Lumia 1020

Jeszcze całkiem niedawno telefony były narzędziami służącymi do porozumienia się na odległość z bliskimi, współpracownikami, czy innymi osobami. Dziś jesteśmy znacznie dalej od tej podstawowej funkcji, telefon, a dalej smartfon, stał się gadżetem technologicznym, który oprócz wykonywania połączeń służy do fotografowania rzeczywistości, notowania informacji, prowadzenia kalendarza i wiele więcej. Nokia Lumia 1020 jest przykładem takiego wszechstronnego urządzenia, dla którego etui nie może pozostawać w tyle. Modny pokrowiec do niego podkreśla ekstrawagancki charakter modelu, i tworzy ciekawy kontrast z jego wyrazistą kolorystyką. Case jest precyzyjnie dopasowany swoim kształtem i wielkością do formy telefonu, dzięki czemu tworzy z nim całość tak ścisłą i spójną, że można odnieść wrażenie, że w taki sposób zostało to stworzone w jednej fabryce. Taki cover jest dowodem, że telefon nie traci w zetknięciu z tego typu produktem, a wręcz przeciwnie, można w ten sposób wydobyć z niego jeszcze więcej charakteru.

Dane techniczne telefonu Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020 to zdecydowanie nie jest najnowszy dostępny na rynku model, lecz nadal posiada bardzo ciekawe parametry techniczne. Szczególną uwagę zwraca zwłaszcza wbudowany w niego aparat fotograficzny posiadający 41 megapikseli. Nawet dzisiejsze flagowce nie mogą pochwalić się takimi parametrami. Smartfon jest dość gruby i ciężkawy (waży 158 g), na co ma wpływ także obiektyw, lecz generalnie jest on dość kompaktowych rozmiarów, bowiem jego przekątna ekranu wynosi zaledwie 4,5 cala. Nokia ta nie posiada slotu na kartę pamięci, lecz posiada 32 GB pamięci wbudowanej, co powinno wystarczyć na normalne użytkowanie, jeżeli nie zasypiemy telefonu „ciężkimi” zdjęciami. Urządzenie wyposażono w dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz i 2 GB pamięci RAM, co w zupełności wystarcza systemowi Windows do sprawnego oraz w pełni płynnego funkcjonowania oraz obsługi aplikacji. Jeżeli zależy nam przede wszystkim na tym, aby mieć przy sobie sprzęt gwarantujący doskonałe zdjęcia mimo niewielkich rozmiarów oraz intuicyjną, łatwą obsługę, to Nokia Lumia 1020 będzie naprawdę świetnym wyborem.